Aktuality

 

Hlásili jste se do navazujícího magisterského studia do letního semestru 2017/2018? Možná právě vy budete přijati bez přijímacích zkoušek.

Kdo povede PEFku další čtyři roky? O novém děkanovi nebo děkance rozhodujete vy a senát! 

Pro vybrané bakalářské a navazující obory s nástupem od letního semestru bylo prodlouženo podávání e-přihlášek do neděle 12. 11. 2017 23:59.

Chcete se dozvědět víc o studiu, práci a cestování v USA s Alfa Agency? Přijďte 8. listopadu v 17 hodin na PEF MENDELU v Brně!

PEF vyplatila svým studentům nejvyšší částky za prospěchová stipendia ze všech fakult Mendelovy univerzity.

Poslední týden v listopadu budou hned dvě děkanská volna - 28. a 30. 11.

Úspěšné absolvování zkoušky z cizího jazyka nebo makléřské zkoušky. Studenti PEF mohou získat stipendia za vzdělávací i výzkumné činnosti.

Nezapomeňte si rezervovat místo na konferenci, která se uskuteční už tento čtvrtek 9. listopadu v Kleinově paláci a v centru Hlídka pod Špilberkem.

Do 3. listopadu se studenti PEF MENDELU mohou přihlašovat na WOW Berlín 2018.

Do 15. prosince 2017 máte možnost přihlásit se do training school, která se zaměří na téma Issues and Methods for Policy Evaluation.

Poprvé v historii Mendelovy univerzity v Brně byla do čela zvolena žena a také akademik z PEF MENDELU - prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph. D.

Nejvíce hlasů v rámci okrsku akademických pracovníků získal Petr Rozmahel, v okrsku studentů Filip Rivola.

Dne 20. října 2017 se uskuteční Den otevřených dveří pro bakalářské i navazující magisterské obory.

Student PEF Mikuláš Muroň v diplomové práci zkoumal kvalitu bydlení v Brně. Jeho závěrečná práce zaujala několik brněnských médií.

 Tento týden se koná už druhý ročník International Weeku na PEF MENDELU, tentokrát na téma Modern methods of teaching.

 

Děkan PEF MENDELU vyhlásil děkanské volno na čtvrtek 30. listopadu v souvislosti s konferencí PEFnet.

On September 6, the Group of the Progressive alliance of Socialists & Democrats in the European Parliament (S&D) together with the Foundation for European...