Studenti PEF bodovali v meziuniverzitní soutěži MUNISS

1. 6. 2017 -

MUNISS, studentská meziuniverzitní soutěž, se každoročně koná pod záštitou Mendelovy univerzity v Brně, Masarykovy univerzity, VUT a Slovenské technické univerzity v Bratislavě. Letošními tématy byly návrh rozvoje areálu Brněnského výstaviště a návrh rozvoje města Bratislavy.

Studenti na soutěžních projektech pracují vždy 2 semestry, letošní ročník odstartoval již 30. listopadu 2016. Ve středu 31. května 2017 se uskutečnilo slavnostní vyhlášení vítězů. Ve slovenské části věnující se rozvoji města Bratislavy se na prvním místě umístil tým spolu se studentkou PEF Alexandrou Adamišinovou. V české části soutěže, ve které se soupeřilo o nejlepší návrh využití BVV, se na druhém místě umístil tým studentek PEF Báry Šikulové a Radky Nesvadbové. Gratulujeme!