Hlasujte v soutěži IT SPY

30. 11. 2017 -

Student PEF Robin Antonič se probojoval do finále soutěže českých a slovenských diplomových prací z oblasti IT. Podpořit ho svým hlasem můžete i Vy!

Co je soutěž IT SPY?

IT SPY je elitní IT soutěž, která hodnotí diplomové projekty studentů vysokých škol. Letos se zapojilo 20 českých i slovenských univerzit, 1700 diplomových prací. Bylo vybráno 9 finalistů. Vítěz získá 1000 euro na rozvoj projektu a také profesní věhlas.

Student PEF ve finále

Robin Antonič se probojoval do finále soutěže IT SPY. Pod vedením Ing. Víta Ondrouška Ph.D. se zabýval analýzou pohybu osob založenou na zpracování obrazu. V rámci práce vyvinul software, který rozpozná trajektorii pohybu konkrétních osob z kamerového záznamu. Tento program umožní jednodušší analýzu chování zákazníků, podpoří manažerské rozhodování a umožní kontrolu pohybu zaměstnanců.

O vítězi ceny veřejnosti můžete rozhodnout i vy. Studenti mohou hlasovat na webu.