Akce pro uchazeče

 

 

 

Den otevřených dveří 

Pokud  jste zvědaví, jak to u nás vypadá, přijďte na den otevřených dveří. Čeká vás prohlídka nejen studijních a odpočinkových prostor, ale také zajímavých laboratoří (laboratoř virtuální reality, laboratoř počítačových sítí, robotická laboratoř nebo marketingová laboratoř eyetrackingu).

Poznáte zajímavé lektory a budou se vám věnovat současní studenti PEFky. Dozvíte se vše o životě na PEF a o studiu na bakalářském stupni studia. Zvědavcům otevřeme dveře naší fakulty, včetně dveří do zajímavých laboratoří, ve dvou termínech. Zahájení je vždy ve 15:00 v přednáškové místnosti Q01:

  • 26. ledna 2018
  • 2. března 2018

Pro zájemce o studium s nástupem v letním semestru (tzn. od února 2018) jsme připravili speciální den otevřených dveří, a to:

  • 20. října 2017 od 15:00 v místnostech Q02 a Q03

Přijďte si prohlídnout fakultu a dozvědět se podrobnější informace ohledně přijetí a termínu nástupu do magisterského studia, volby specializací, předmětů, státních závěrečných zkoušek a možnostech uplatnění absolventů.


Veletrhy

PEF MENDELU můžete potkat i na vzdělávacích veletrzích v ČR i SK.

  • Veletrh Gaudeamus v Nitře27. - 28. 9. 2017
  • Veletrh Academia Vapac v Bratislavě 10.-12. 10. 2017
  • Veletrh Gaudeamus Brno 31.10.-3. 11. 2017
  • Veletrh Gaudeamus Praha 23.-25. 1. 2018

 Individuální prohlídky fakulty 

Pokud jste skupina minimálně pěti nadšenců a cestu do Brna máte v jiném termínu, tak nás neváhejte kontaktovat na pr@pef.mendelu.cz. Uděláme, co bude v našich silách, abyste si fakultu mohli prohlédnout v termínu, který se bude hodit vám.


 Prezentace na SŠ

Chcete se setkat s PEF MENDELU přímo u vás na střední škole? Není problém! V rámci projektu Roadshow navštěvuji zástupci fakulty střední školy s prezentací o možnostech studia na Provozně ekonomické fakultě. Přiblíží vám možnosti ubytování, stravování, vyžití v Brně a mnohé další důležité informace pro budoucí vysokoškoláky. Pokud máte zájem o prezentaci na vaší střední škole, napište nám na pr@pef.mendelu.cz a domluvíme termín prezentace.