IT NAOSTRO NA PEF MENDELU: Byli jsme tu a přijdeme zas!

19. 6. 2018 -

Tři desítky studentů z ČR A SR úspěšně absolvovali kurz Informatika naostro, a tím si zajistili přijetí na informatické obory na PEF MENDELU bez přijímacích zkoušek. Gratulujeme!

Na PEF MENDELU se v půlce června sešly čtyři desítky studentů ze všech koutů České republiky i Slovenska. Na dvoudenním kurzu Informatiky naostro si vyzkoušely předem vybrané specializace: Databáze, Počítačovou grafiku, počítačové sítě a Mobilní robotiku.

První den se studenti seznámili s teorií, praxí ve vybrané oblasti i se specializovanými laboratořemi. Druhý den vyučující ověřili vědomosti z prvního dne, a to přes teoretický test a praktické dovednosti, za což studenti získávali body. A 31 účastníků kurz úspěšně absolvovalo, čímž si zajistili přijetí na PEF MENDELU na IT obory bez přijímacích zkoušek. GRATULUJEME!

Chcete si taky vyzkoušet IT na PEF MENDELU a mít přijímačky v kapse?

Další termín se chystá na začátek příštího roku 10. - 11. ledna 2019.

Vyberte si specializaci a dejte nám vědět, jestli máme zařídit ubytování na kolejích MENDELU.

Automaticky máte dva obědy v menze MENDELU grátis!

Přihlašovaní na další termín Informatiky naostro vypukne v září 2018 přes formulář na webu, kde najdete i podrobné informace o kurzu.

Těšíme se na Vás!