Lákavá nabídka oborů PEF na veletrhu v Bratislavě

10. 10. 2018 -

Zájemci o studium mohou navštívit stánek PEF MENDELU na veletrhu pomaturitního vzdělávání v Bratislavě

Zájemci o studium na PEF MENDELU mají možnost se na 22. ročníku bratislavského veletrhu pomaturitního vzdělávání Akadémia & Vapac seznámit s lákavou nabídkou oborů PEF MENDELU. Tradičně úspěšný a populární veletrh u slovenských středoškoláků, který každoročně navštíví kolem osmi tisíc studentů, nabízí zájemcům lákavou nabídku studia vybraných českých, slovenských i evropských univerzit. Těšíme se na vaši návštěvu na stánku PEF MENDELU, kde na Vás mimo jiné čeká každý den prezentace fakulty a bohatý doprovodný program. Veletrh můžete navštívit ve dnech 9. - 11. října 2018. Přijďte nás navštívit do Bratislavy, těšíme se na vás u našeho modrého stánku PEF MENDELU!