Vysokoškolákem na jeden den? Vyzkoušejte s námi na PEF MENDELU již 14. 12. 2018!

7. 12. 2018 -

Přednáška, praktické cvičení, oběd v menze, prohlídka fakulty a přijímací zkoušky nanečisto

Středoškoláci si mohou v letošním školním roce 2018/2019 vybrat z těchto termínů Výšky nanečisto:

• 14.12.2018
  • 18.01.2019
  • 22.02.2019

a stát se na jeden den vysokoškolákem na PEF MENDELU.

Připravený je program s přednáškou i praktické cvičení. Budoucí vysokoškolští studenti si mohou zvolit ze čtyř specializací: management, marketing, finance a informatika.

Pro návštěvníky je připraven oběd v menze Mendelovy univerzity a prohlídka doprovázená stávajícími studenty, se kterými projdou všechna zákoutí fakulty.

Součástí akce jsou i přijímačky nanečisto

Akce je zdarma, stačí se přihlásit přes formulář: http://www.pef.mendelu.cz/akce-pro-verejnost

Vyplněním tohoto formuláře se registrujete na Výšku nanečisto a následně se můžete na den stát vysokoškolákem. Ukončení přihlášení na jednotlivé termíny bude dva dny před termínem (tedy vždy do středy 23:59) nebo po naplnění kapacity termínu. Nezapomeňte vyplnit kontakt na sebe, abychom Vám mohli poslat informace o programu!