Známe vítěze ústředního kola středoškolské soutěže Bobřík IT

6. 2. 2018 -

Na PEF MENDELU se sešlo 24 nejlepších účastníků soutěže Bobřík Informatiky pro Jihomoravský kraj, kteří bojovali o prvenství.

Na PEF MENDELU se uskutečnilo ústřední kolo soutěže středoškolských studentů Bobřík informatiky pro Jihomoravský kraj. V základním kole této soutěže se zúčastnilo téměř 75 tisíc žáků základních a středních škol. Celostátní kolo je organizované pouze pro nejstarší kategorii Senior. V Brně se sešlo 24 nejlepších soutěžících ze základního kola této kategorie. Vítězem se stal David Slavíček z Gymnázia Řečkovice. Nejúspěšnější dívkou byla Michaela Drápalová z Gymnázia T. G. Masaryka Zastávka. Podrobnější informace o soutěži i výsledcích jsou na webu Bobřík informatiky.

Čekání na vyhodnocení výsledků zpříjemnilo oddělení PR zajímavou přednáškou představující fakultu a možnosti studia.