Main Page / Faculty / Public Relations / Ročenka PEF (skryté)

Ročenka PEF

Vážená studentko, vážený studente,

na naší fakultě PEF právě připravujeme nový projekt ročenky roku 2009/2010. Přinese Vám vzpomínky na školní i mimoškolní akce, obraz života na PEF, kompletní seznam absolventů daného akademického roku (končících jak v zimním, tak i letním semestru) s fotografiemi atd. O jejím obsahu ale můžete rozhodnout i Vy. Následující odkaz Vás zavede na velice krátký elektronický dotazník, který nám pomůže přizpůsobit obsah ročenky Vašim představám. Věnujte prosím několik minut svého času jeho vyplnění:

http://www.rocenkapef.cz/dotaznik

Každý absolvent či student končící studium bakalářského nebo magisterského studia v akademickém roce 2009/2010 má v případě zájmu možnost přefocení své profilové fotografie (která je uvedena v UISu), která bude uvedena v ročence. Níže uvedené termíny nového fotografování za účelem náhrady fotografie pro ročenku jsou konečné a žádné další k dispozici nebudou. Pěkně se upravte a přijďte se k nám vyfotit.

Focení probíhá v ateliéru AVC v suterénu budovy A - hned naproti ústřední knihovně (v době konání bude označeno šipkami ze všech směrů).  

Děkujeme za Vaše odpovědi,
Váš ročenkový tým
www.rocenkapef.cz
info@rocenkapef.cz