Marketingová soutěž TOP STUDENT

 

Každoročním cílem marketingové soutěže TOP STUDENT je dát aktivním studentům možnost získat praktickou zkušenost s řešením skutečného problému v reálném čase s osobnostmi z podnikatelské sféry a naučit se tak aplikovat své teoretické znalosti i své osobní dispozice a zkušenosti do praxe. Na druhou stranu tato akce nabízí firmám možnost seznámit se se studenty, jejich kreativními řešeními a navázat s nimi kontakty do budoucna.

Předchozí ročníky soutěže TOP STUDENT

TOP STUDENT 2017

 

 • Kdy? 19. dubna 2017
 • Kde? Mendelova univerzita v Brně, Provozně ekonomická fakulta, budova Q, studovna
 • Jak se zaregistrovat? Stačí vyplnit přihlašovací formulář

Proč se zúčastnit?

 • otestujte si, jak se vypořádáte s řešením reálných situací,
 • upozorněte na sebe a navažte kontakty s firmami, které jsou jedničky na trhu,
 • obdržíte certifikát a pro ty nejlepší čeká spousta skvělých cen,
 • a především získáte praktické zkušenosti, které se vždy hodí!

Soutěž se zaměřuje na oblasti

 • zavádění nového produktu (Vitalvibe)
 • start-up marketing (Mladykokos)
 • marketing služeb/marketing příspěvkových organizací (ZOO Brno)
 • marketing ve sportu (SPIN)
 • marketing ve finančním sektoru (MONETA Money Bank)
 • digitální marketing (SOVA NET)
 • marketing v neziskové organizaci (Potravinová banka)

 

Hlavní část soutěže probíhá formou situační úlohy, kdy účastníci obdrží zadání a během stanoveného času mají možnost se seznámit se situací a připravit se na sehrání scénky. Každý účastník sehrává situační úlohu s osobností z praxe individuálně. Maximální délka trvání scénky je 10 minut. Pro každou oblast je pouze jedna společná situační úloha, aby mohlo být hodnocení srovnatelné a objektivní. V každém oboru jsou vyhodnoceni 3 nejúspěšnější účastníci, kteří jsou následně odměněni věcnými cenami.

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám zodpovíme případné další dotazy.
Organizační tým soutěže TOP STUDENT 2017 a doc. Ing. Jana Turčínková, Ph.D.
Ústav marketingu a obchodu
Provozně ekonomická fakulta
Mendelova univerzita v Brně
Zemědělská 1 / 613 00 Brno
Tel.: +420 545 132 331
pef.top.student.2016@gmail.com
www.pef.mendelu.cz

FB událost - Marketingová soutěž TOP Student 2017

Seznam firem TOP STUDENT 2017

ZOO Brno
Zoologická zahrada města Brna, která patří mezi významné zoologické zahrady České republiky, byla slavnostně otevřena v roce 1953. Od té doby ji navštívilo více než 16 milionů osob z řad obyvatel města Brna, ostatních regionů České republiky i ze zahraničí. Zaměřuje se především na kopytníky, ale chová i další atraktivní zvířata jako lední medvědy, tygry, opice apod. Zoo Brno také nabízí široké spektrum výukových programů a exkurzí pro mateřské, základní i střední školy.

 

Potravinová banka Brno
Posláním spolku Potravinová banka pro Brno a Jihomoravský kraj je boj proti hladu a proti plýtvání potravinami. Cílem Potravinové banky je získávat zdarma potraviny od řetězců, zemědělské přebytky, přebytky produkce potravinářského průmyslu nebo příspěvky shromážděné při veřejných sbírkách potravin, zajišťovat jejich skladování a bezplatně je distribuovat organizacím pracujícím s chudými rodinami a jednotlivci.

Internet agency SOVA NET
Poradenská a konzultační společnost v oblasti internetového marketingu, optimalizace pro vyhledávače, webdesignu, tvorby webových stránek a internetových obchodů. Agentura pomáhá svým klientům v džungli online marketingu. Veškeré služby online marketingu přináší pod jednou střechou.

VITALVIBE
Vitalvibe přináší životodárné potraviny s maximálními výživovými hodnotami. Jsou zdrojem životní energie, která vede ke skutečnému zdraví. Superpotraviny a raw food z čistých přírodních zdrojů nastupují tam, kde běžná konzumní strava již dávno selhala. Pomáhají léčit tělo i ducha. Společnost Vitalvibe pravidelně organizuje živé přednášky, semináře, workshopy nebo výstavy a ukazuje směr ke zdraví spokojenosti a vitalitě.

Mladý kokos
Filip Říha alias kokosový ninja je bývalým konzultantem McKinsey, zakladatelem revoluční firmy Freshbedýnky a aktuálně tvůrcem další revoluce - kokosové - s firmou Mladýkokos.cz. Filip spojuje racionální a iracionální přístup k životu, vytváří strategie, cvičí jógu, každý den sportuje. Když zrovna neřídí firmu, tak koučuje lidi, kteří chtějí změnit svůj životní styl. Zažil úspěchy ve sportu, matematice i podnikání. Ochutnal krach, ochrnutí a měsíc bez jídla. Filip klade důraz na inovativnost a zároveň uskutečnitelnost podnikatelských nápadů.

 

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank má na českém trhu retailových finančních produktů již zavedenou pozici. Mezi svými zákazníky má silnou a jednoznačně rozpoznatelnou identitu coby česká bankovní instituce. MONETA Money Bank zachovává kontinuitu a snaží se neustále rozvíjet.

SPIN
V případě, že se chcete naučit hrát tenis, a chcete získat nové sportovní kontakty nebo se zdokonalit ve hře, využijte tenisovou školu SPIN. Tenisová škola SPIN nabízí lekce jak pro dospělé, tak pro děti, a také organizuje tábory. Tenis je možné si zahrát v luxusně provedené tenisové hale, která disponuje dvěma tenisovými kurty s tvrdým litým povrchem a čtyřmi kurzy s měkkým povrchem. Neváhejte a užijte si skvělý herní zážitek!

 

Soutěž sponzorují:

 

                                                             

 

 

 

Kontakt: pef.top.student.2016@gmail.com

FB událost - Marketingová soutěž TOP Student 2017