1. 8. 2018 - DE

V roce 2001 absolvoval PEF MENDELU, v současné době působí na pozici generálního ředitele SAP Labs Česká republika, na kterou se za osmnáct let působení ve firmě postupně vypracoval. Za své životní i kariérní priority považuje píli, vytrvalost, slušnost, úctu k lidem a zdravý selský rozum. Životní heslo, které si sám pro sebe neustále připomíná - Growth and comfort do not coexist - mu pomáhá neusnout na vavřínech úspěchu. Co si myslí o síle brněnského...


1. 6. 2018 - DE

Absolvent PEF MENDELU z roku 2014 Radim Jaroš pracuje od roku 2016 na prestižní newyorské Wall Street. Co tomu předcházelo? Jak si vede bývalý student brněnské PEFky v tamější náročné konkurenci? Co považuje za svůj profesní limit?


16. 5. 2018 - DE

Absolventka PEF MENDELU z roku 2014, spoluzakladatelka a členka nejužšího vedení společnosti Czechitas, která boří mýty a stereotypy ve světě IT. Monika rozvíjí sociální podnikání, vytváří nové obchodní příležitosti a stará se o kariérní rozvoj absolventek IT akademií a workshopů. Organizuje projekty Czechitas v Česku i zahraničí.


4. 5. 2018 - DE

Absolvent PEF MENDELU z roku 2001, výkonný ředitel a spoluvlastník firmy GREYCORTEX tvrdí, že být jen mezinárodní dnes už nestačí. Prošel si dvěma startupy z „garážovky“ až na samotné výsluní byznysu. Po téměř dvacetileté zkušenosti ve vysokých IT pozicích se rozhodl pro založení vlastní firmy, jejíž hlavní produkt nese jméno MENDEL.