Czech Economic Society and Slovak Economic Association Meeting

6. 9. 2019 -

Konference Ekonomů V4 na PEF MENDELU.

Od 11. - 13. září 2019 se na Provozně ekonomické fakultě MENDELU uskuteční významná konference České společnosti ekonomické a Slovenské ekonomické společnosti, ve spolupráci s Maďarskou ekonomickou asociací, které se zúčastní 160 významných ekonomů zemí V4.

V rámci konference vystoupí jako keynote:

• Paul De Grauwe (London School of Economics) s příspěvkem “Perspectives of European Economic Integration”,
  • Ľuboš Pástor (University of Chicago) s příspěvkem “Rational Backlash Against Globalization”.

Moderátorem policy panelu bude Paul De Grauwe a dále zde vystoupí dva více guvernéři centrálních bank:

• Marek Mora (Czech National Bank)
  • Anna Trzecinska (National Bank of Poland) a další.

Hosté budou společně hovořit na aktuální ekonomická témata. Je naplánováno více než 100 prezentací. Podobné konference takového rozsahu a významu jsou důležitým prvkem dění na fakultě.

Více informací zde.