Reprezentační ples PEF MENDELU

14. 2. 2020 -

Vážení zaměstnanci, vážení studenti

jménem Spolku Studentské unie PEF MENDELU Vás srdečně zveme na tradiční Reprezentační ples Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, který se uskuteční 5. března 2020 v Zoner Boby Hall (Boby centrum).

Společně zažijeme tu pravou Moravu. Taneční atmosféru bude zajišťovat kapela Kanci paní nadlesní a celým večerem nás jako vždy provede naše dokonalá moderátorka Kristýna Kolibová. Spolu s kapelou se můžete také těšit na Stand-up comedy vystoupení, které zajistí, aby nás celým večerem provázela dobrá nálada. Zároveň bude k dispozici také odpočinkový prostor Chateau, kde se můžete těšit na cimbálovou muziku Javor z Kyjova.

Nebude chybět předtančení studentů, tradiční volba nového Krále a Královny PEF, avšak tento rok poprvé společně s volbou nejoblíbenějších vyučujících, po které bude pokračovat půlnoční program, který zajistí jedinečný DJ Schafff.

Pro více informací navštivte Facebookovou událost.

Vstupenky je možné zakoupit na goout.net.

Těšíme se na Vás!

Váš Spolek SU PEF MENDELU