Firmy a veřejnost

 

Akce pro veřejnost Nabídka kurzů Business Day Academic Day Nabídky práce a brigády Možnosti spolupráce Média

Provozně ekonomická fakulta se svou 55letou tradicí je nejstarší ekonomickou fakultou na Moravě. Podle žebříčku Nejlepší vysoké školy v ČR se PEF MENDELU za posledních pět let hned čtyřikrát umístila na prvním místě jako nejlepší ekonomická fakulta na Moravě a třetí nejlepší v České republice. PEF má celkem 3 000 studentů a více než 150 akademických pracovníků. 97 % absolventů si najde práci v oboru do šesti měsíců od ukončení studia.

Fakulta má zájem rozvíjet nejen svou vzdělávací činnost, ale i vědecký výzkum a také spolupráci s podnikatelskou sférou. Cílem studia na PEF je připravit studenty co nejlépe do pracovního procesu. Jejich dobré uplatnění v praxi je pro fakultu známkou poskytování kvalitní výuky.

PEF se snaží studentům nabídnout možnost zapojení se do pracovního procesu ve společnostech formou stáží a praxí či možnosti zpracovávat závěrečné práce v partnerských firmách a institucích. Firmám naopak zprostředkovává možnost zapojení se do výuky a výzkumu a tím získat cenné know-how a zajímavé nápady. Firmám nabízíme nejen kontakty na šikovné studenty, ale i vzdělávací kurzy šité na míru. Vzhledem k reprezentativním prostorám Provozně ekonomické fakulty nabízíme i možnost uspořádání odborných externích konferencí.

 

Generální partner PEF MENDELU

Hlavní partneři PEF MENDELU


Partneři PEF MENDELU

Asseco gdbrno
is4u Jihomoravský kraj technický spolek brno

Staňte se partnerem