Výška nanečisto

Chceš na výšku, ale nevíš, co tě čeká?

Přijeď za námi do Brna a staň se na den vysokoškolákem.Jaký bude program?

 • Registrace (8:30–9:00)

  Společně se setkáme na naší PEFce.

 • Přednáška (9:00–11:00)

  Přednáška na společné téma ve velké "přednáškovce".

 • Oběd v menze (11:00–12:00)

  Můžeš ochutnat, jak vaří naše menza.

 • Prohlídka univerzitního kampusu (12:00–12:30)

  Uvidíš celý náš univerzitní kampus včetně přilehlého arboreta.

 • Cvičení (12:30–14:00)

  Můžeš si vybrat cvičení z oblasti marketingu, managementu, financí nebo informatiky.Kdy můžeš přijet?

 • 18. 11. 2022
 • 9. 12. 2022
 • 13. 1. 2023
 • 24. 2. 2023


Co bude náplní jednotlivých cvičení?

Finance

Finance vládnou světem! Staň se Vlkem z Wall Streetu a nauč se rozumět základním souvislostem na finančním trhu. Nejcennější jsou vždy informace a jejich využití na trhu ve tvůj prospěch. Víš, jak se dalo vydělat na zvolení Trumpa? Jak na to reagovaly trhy? Co lze očekávat od trhů v roce 2021 a do budoucna, čeká nás další krize? Přijď na seminář z financí, vše je mnohem jednodušší, než na první pohled vypadá!

Informatika

Informatika neznamená pouze počítače a programování, jak jste možná byli zvyklí ze střední školy. Na cvičení si vyzkoušíme, jak pracovat s vlastním myšlením, jak analyzovat věci kolem nás, jak jim porozumět a jak získané znalosti, dovednosti a zkušenosti předávat dál. Nauč se poznat a popsat svůj Modus operandi!

Management

Předávání informací, rozhodování a vyjednávání. Tři klíčové kompetence každého manažera, které si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Mimo jiné se o sobě dozvíte, zda jste spíše týmovým hráčem, nebo jestli se vám lépe pracuje samostatně. A taky do jaké míry se dokážete prosadit ve skupině. Přišli jste přece proto, abyste se něco naučili. Tak proč nezačít rovnou u sebe?

Marketing

Chceš vědět, jak vytvořit reklamu, která se bude následně valit jako lavina skrz sociální sítě? Věděl jsi, že Facebook je malými podniky využíván pro reklamu více než Google nebo, že správně zvolená marketingová kampaň může znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem při podnikání? Přihlas se na marketing a zjisti mimo jiné, jak vytvořit účinnou marketingovou kampaň, kde všude na tebe reklamy působí, jak je rozpoznat a jak se nenechat napálit lživou reklamou.


Kde nás najdeš a jak se k nám dostaneš

Adresa:
Provozně ekonomická fakulta
Mendelovy univerzity v Brně
Zemědělská 1, Brno 613 00


Pokud nejsi z Brna, tak nejlepší cesta k nám je "šalinou" buď číslo 9 nebo 11. Devítka jezdí z hlavního vlakového nádraží a i když přijedeš autobusem, bude pro tebe toto místo asi základním orientačním bodem. Jedenáckta k nám také jede z centra města ale trochu jinou trasou.Vyseddnout musíš na zastávce Zemědělská. Ta je hned u univerzity a je to k nám už jen pár kroků.


Vyplněním následujícího formuláře se registrujete na Výšku nanečisto a následně se můžete na den stát vysokoškolákem. Ukončení přihlášení na jednotlivé termíny bude dva dny před termínem (tedy vždy do středy 23:59), nebo po naplnění kapacity termínu. Nezapomeňte vyplnit kontakt na sebe, abychom Vám mohli poslat informace o programu.